GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 10583239
nr 1058 3239
Fat
keramik, Tidigt 1900-tal, diameter: 38
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2016
kl 18:55:50
23/9 10:08:16
23/9 10:08:38
Tilgman Keramik